Asko Seeba (žürii esimees)

asutaja ja juht, Mooncascade

Asko Seeba on ühe suurima ja kiiremalt kasvava mobiilitarkvara arendusfirma juht ja asutaja. Varasemalt oli ta Skype mobiiliplatvormi arendusmeeskonna juht. Ta on olnudtarkvaratööstuses juba üle 20 aasta, teenides programmeerides oma esimese palga 1995. aastal ning loonud ka ise mobiilirakendusi.

Foto: Äripäev

 

Margus Uudam

riskikapitalist, Karma Ventures

Margus Uudam on riskikapitalifirma Karma Ventures asutaja. Varasemalt tegutses ta Ambient Sound Investmentsi riskikapitaliinvesteeringute juhina ning on juhtinud Eesti Riskikapitali Assotsiatsiooni, Eesti Energia Jaotusvõrku ning Fontest. Margus kuulub mitmete ettevõtete nõukogusse (nt Clifton, MarkIT, Inkspin1 jmt).

Foto:Kaarma Ventures

 

 

Anna Piperal

e-Estonia showroomi juht

Anna Piperal on e-Estonia showroomi juht, kus tema ülesanneteks on Eesti e-riigi lahenduste tutvustamine välisdelegatsioonidele. Anna on viimased 5 aastat vedanud erinevaid e-riigi valdkonna ja IKT ekspordi projekte. Anna on ka rahvusvahelise mobiilirakenduste konkursi World Summit Award mobile žürii liige.

Foto: Ericsson

Tajo Oja

disainer, Fraktal

Tajo Oja on disainiagentuuri Fraktal peadisainer ja partner. Tajo tegeleb igapäevaselt veebi ja mobiilirakenduste disainiga. Fraktal on valitud kolm aastat järjest Aasta Digiagentuuriks (2013, 2014 2015).

Foto: erakogu

 

 

Kristel Viidik

asutaja ja juht, Testlio

Kristel Viidik on mobiilirakenduste testimiskeskkonna Testlio juht ning üks asutajatest. Varasemalt on Kristel tegutsenud mitmeid aastaid tarkvara testijana.

Foto: Tõnu Runnel

 

Lauri Läheb

tootearenduse juht, Telia Eesti

Lauri Läheb on vedanud mobiili operaatori EMT tootearendust alates aastast 2000. Peale EMT ja Elioni ühinemist on tänase Telia Eesti tootearenduse portfellis lai valik teenuseid nii eraisikutele kui ka firmadele. Lauri on kuulunud mitmete firmade nõukogusse ja on täna Sertifitseerimiskeskuse AS nõukogu liige. Lauri esindab konkursi žüriis avaliku- ja erasektori organisatsioone koondavat nutiturvalisuse algatust NutiKaitse2017.

Foto: erakogu

Rain Rannu

ettevõtja, Fortumo OÜ

Rain Rannu on IT valdkonna ettevõtlusega tegelenud juba üle 15 aasta. Ta on mobiilitarkvara arenduse ettevõtte Mobi Solutions asutaja ja äriarendusjuht ning mobiilimakselahendusi pakkuva ettevõtte Fortumo asutaja. Samuti aitas ta aluse panna Garage48 hackathonide sarjale, mis on paljude uute IT valdkonna äriideede ja iduettevõtete alguspunktiks ja hüppelauaks.

Foto: Arno Mikkor